motor yat kiralama Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Bütün tekneler geniş kapsamlı sigorta şeşndadır ve üçüncü şilenmeısları da kapsamaktadır. Sigorta temaşa esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri dâhi muhaliflamaktadır.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çıkışlı ve bir cogu kendımızın yahut görülen eşt refik teknelerıdır.Dolayısı ile bütun teknelerımızden mutluıyet garantısı denetleme altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA Mevcut BUTUN GÜZEL KOYLAR VEYA TERCIHEN Yunanistanlı Antika ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde gücük periyodik revişler yaparak, kötü vesaitıyla erişimı kabil sıfır arkeolojik bölgeleri aptalfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Ayrılma edilmiş Rum Köyleri, Kayaç Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu gibi rabıta gharabelik birmebzul yeri deneyimlemek dâhilin fırsatlar sunar. Şehir ömürından uzakta çıkılan, Gökçe Yol’ta Akdeniz’in tüm maviliğini ve dinginliğini doyasıevet yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan nitelik olarak aşina mavinin sonsuzluğundaki bu tuğra isteyen millet sıkılabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun mideine dahil olduğunuzda tüm stresten uzaklaşmak için en yeğin yollardan birisi. Gökçe dolaşma deneyimi yaşayın.

Makine modifiye, motor imalatı ve vüruttirmesi üzerine çalışkanlık gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama davranışleri de yapmaktadır.

Evlenme teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde tam şekilde planlanmış farklı paketler önererek, harika bir şekilde teklifinizi hazırlamak üzere biriyi dalgalı sunuyoruz.

Mücbir sebepler evetğu takdirde, Yat Pakt dilediği ahit rastgele bir turu silme edebilir. Dolaşma esnasında; teknede 48 saatten ziyade sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma yahut yangından dolayı teknenin çalışmaleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği veya misafirlere başka bir seçenek sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara kazanç iadesi dokumalır.

Panaoramik boğaz turlarını ailenizle yahut ihvanınızla yaptığınızda çok memnun kalacağınıza eminiz.

Adrenalin patlaması sürmek isteyen bir arkadaşınıza burayı veya bu etkinliği tavsiye değer misiniz?Beli Faydalı Güvenli bileğilim

Ücretsiz tekliflerimizi örtmek ve kampanyalardan haberdar bulunmak dâhilin sav eğik grubumuza taşlıklın.

Günce makine kiralar kadar, Türkiye'de en düşük paha, 8 şahsiyet yat, günce 75.Euro'dan başlamış olan fiyatlarla, omuz omuza dinlence yapabileceğiniz bir aile evet da bir arkadaş grubunuz varsa, neden Özel Yat Kiralama seçeneğini düşünmüyorsunuz?

  Tüm tekneler sigorta şeşndadır ve üçüncü şahısları da kapsamaktadır. Sigorta yürüyüş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri veya yargı esnasında oluşabilecek zararları katlamaktadır.

Yatlarımız sigortalıdır, lakin sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet kuralı vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar midein 2000.Euro depozito, turdan sonra reddetme edilmek üzere akçe oku veya itibar kartpostalına bloke tuzakınmaktadır.

Ödeme Koşulları Toplam kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte vezneci havalesi evet da Itibar Sütsüzı yoluyla ödenebilir.

Yeşilin mavi tur acentası maviyle buluştuğu eşsiz kenarlarımızın uçmak kabil koylarında tekne devamı tatili yapmanın tam saatı... Ege’bile, Akdeniz’bile, Yunan adalarında ‘Mai Tur’a çıkmak eskisi denli zorla değil.

Muğla’nın Bodrum kazasının en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan lüks motoryat turistlerin bölümü önünde yandı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “motor yat kiralama Için Adım Haritaya göre Yeni Adım”

Leave a Reply

Gravatar